" Sorunsuz Güvence"

B2B - İş'ten İş'e...

 

Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen B2B websiteleri ile yaptığımız ortaklık ile Özarma Ambalaj markası ile geniş coğrafyalara ulaşıp, hizmet götürebiliyoruz. Bu sayede elde ettiğimiz ün ülke sınırlarımızı çoktan aşmış bulunmaktadır.

Sahibinden.com websitesi ile 2010 senesinden beri devam eden partnerliğimiz, Türkiye'nin bütün bölgelerine ulaşıp hatırısayılır bir müşteri güvenine ve memnuniyetine ulaşmakta itici gücümüz olmaktadır. Buradaki mağazamız katagorisindeki en eski mağazadır. İlk defa ambalaj ürünleri Özarma Ambalaj güvencesi ile sahibinden.com'da satılmaya başlanmıştır. 

Alibaba.com websitesi ile partnerliğimiz 2011 senesinden beri çalışılmaktadır. Dünyanın çeşitli bölgelerine makinelerimizi ulaştırırken bize global rekabette var olma olanağı sağlamıştır. Özellikle shrink makinalarını Dünya pazarına sunarken Alibaba.com, Özarma Ambalaj'ın vazgeçilmez partneri olmuştur.
Mağazamız 2015 senesinden beri faaliyet göstermesine rağmen gelişim hızı ve katagorisinde tek olması sebebi ile yine Özarma Ambalaj'ın öncü olma niteliğini ortaya koymuş ve kısa zamanda başarıya ulaşmıştır. 
Gittigidiyor.com, Türkiyenin en büyük çevrimiçi açık arttırma sitesi olarak varlığını sürdürürken özellikle 2. el makine pazarında, Özarma Ambalaj kalitesi ile teknik bakımları yapılıp, yeni makine kalitesinde piyasaya sürülen makinelerde son kullanıcıya ulaşmamızda bir köprü vazifesi görmektedir.
Shop